Uzm.Dr. Mehmet Zeki Tanırcan

Branş:Psikiyatri
Ofis Adı:Uzm.Dr.Mehmet Zeki Tanırcan Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(543) 445 04 95
Ofis Adresi:Eyyübiye Mah. Yıldız Meydanı Eyyübiye, Şanlıurfa

Hakkında Yapılan Yorumlar (14)

Hasan Yıldırım :Panik atak denilen illet hastalığıyla 8 yıl çektim. Sağolsun dr bey çok hafif ir ilaç uyguladı. Ilaçtân gayri önerilerını uyguladım. Suan iyiyım. Herkese allahtan şifalar .
16.07.2019

Kamil Akkaya :Yaşamak ne kadar güzelmiş.felç olmuştum adeta,zeki beyi arkadaş tavsiyesi ile keşfettim.iyiki de muayenehanesine gitmişim.Hocama sonsuz sevgi ve saygilar.
15.07.2019

Canan Hasırcıoğlu :çok çok iyi oldum.tekrar kötü günlere dönmem inşallah hocam.siz bir dâhisiniz.inşallah bu pozitif enerjiniz tükenmez.kimi görsem sizi övüyor,demekki tek beni iyileştirmemişsiniz
11.11.2014

Tuba Kalyoncu :Doktor Bey sizinle aynı şehirde yaşamak bir nimet.Tatilde yokluğunuz okadar belliki telefononuzu uzaktaki hstalarınıza verseniz çok iyi olur.çünkü sizin gibi hiç bir doktor güven veremedi bana.umarım urfallar sizi hakeder
1.09.2014

Ceren Ofluoğlu :canım doktorum urfadan tayinim çıktıktan sonra senin gibisini bulamadım.Güler yüzünüz,çakmak çakmak gözleriniz,bilginizmaalesef buralarda olmayan şeyler.inşallah her ilin sizin gibi bir psikiyatrı olur.
27.04.2014

Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
Adınız:
Yorumunuz:

Uzm.Dr. Mehmet Zeki Tanırcan Hakkında

Uzm.Dr. Mehmet Zeki Tanırcan, Psikiyatri branşında Şanlıurfa ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Diğer Doktorlar