Uzm.Dr. Feridun Çiftçi Yorumları

Branş:Endokrinoloji ve Metabolizma
Ofis Adı:Feridun Çiftçi Muayenehanesi
Ofis Adresi:100.Yıl Bulvarı Avşaroğlu Apt. No:37/6, Antalya

Doktorun tüm bilgileri için tıklayın
Basak :Feridun Ciftci nin 4 yildir hastasiyim (taki bugune kadar) ve 1 kere bile randevu vaktinde muayene olamadim. Eger Feridun Bey in hastasiysaniz saatlerce siranizin gelmesini beklemeye mahkumsunuz maalesef. Sekreterlerin tutumunu da cok kaba buluyorum ama bunun isyerinin sistemiyle alakali oldugunu dusunuyorum.
25.12.2014

Rüya Öteleş :merhaba feridun bey ben hasene hanımın kızıyım nasılsınız iyimisiniz süper nbir doktorsunuz ama malesef istanbulda öyle bir doktor yok bana tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı acaba istanbulda kendinize iyi bakın sevgiler.
9.7.2010

Nuray Yaman :bn nuray yaman doktorum ferudun çiftçinin hastasıyım doktorumun muayenesinden ve sekreterlerinden çok memnun kaldım.tesekkür ederim. NURAY YAMAN MANAVGAT
29.3.2010

Ismail ÇİÇEK :Antalya devlet hastanesine gelmiş geçmiş en iyi endokrin uzmanına emeklilik yasamında sağlık mutluluk ve huzur dilerim.Daha şimdiden kendisini çok özledik..selamlar saygılar
4.3.2010

Yaşar Çalık :gercek kişilik ve meslegine kendini adamışlı kısaca aranan her şehin olduğu bir dr
18.11.2009

Konca Sarıaslan :2001 yılında ilk tedavi için size geldim 3 ay içinde sonuç aldım 4 yıl sürekli geldim ama 2005 den sonra size ulaşmak nerdeyse mümkün olmadı şuan gittiğim doklarlardan sonuç alamıyorum ben şahsım adıma bu konuda sizin üstünüze doktora denk gelemedim cani gönülden teprik etmek istiyorum başarılarınızın devamını diliyorum.
13.8.2009

Adınız:
Yorumunuz: