Psikolog Aile Danışmanı Gülçin Dönmez Fidan

Branş:Psikoloji

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Şule :Merhaba siteden gezerken gordum bana bi konu hakkinda yardimci olur musunuz.? 18 yasindayim ve bazi seyler yasadim en yakin arkadasim öldü iki sene oldu hala unutamadim bnn gibi bi cok sey daha yasadim ilac kullandim ama hicbir yararini gormedim simdi hersye kafayi takiyorum aliniyorum cevremdekilerede bu sekilde zarar veriyorum kendimi iyi hisettmiyorum herkesten uzak olmak istiyorum onlara zarar vermememk icin ewde olmak bile istemiyorum bu yuzden.hastanede yatip tedavi gormek istiyorum kafami dinlemek kimseyi gormek istemiyorum nolur bana yardim edin napmaliyim
12.07.2013

Adınız:
Yorumunuz:

Psikolog Aile Danışmanı Gülçin Dönmez Fidan Hakkında

Psikolog & Aile Danışmanı Gülçin Dönmez Fidan, Psikoloji branşında Bursa ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunudur.

Çift terapisi , psikoterapi, kaygı, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk ,panik atak, çocuk değerlendirme ve çocuk-ergen-aile danışmanlığı, sınav kaygısı, davranış problemleri, çocuklara uygulanan testler, bireysel psikolojik danışmanlık, kilo kontrolünde psikolojik destek.

 

Diğer Doktorlar