Prof.Dr. Kaan Erler

Branş:Ortopedi ve Travmatoloji
Web Site:www.anadolusaglik.org
Ofis Adı:Anadolu Sağlık Merkezi
Ofis Telefon:0(262) 444 42 76
Ofis Adresi:Cumhuriyet Mahallesi, 2255, Cumhuriyet Cd. No:3, 41400 Gebze/Kocaeli

Hakkında Yapılan Yorumlar (2)

Ayşe Yılmaz :merhaba bende doğuştan 2 taraflı kalça çıkığı var.29 yaşındayım.okul yüzünden yapmadım.birazda ailenin umursamazlığı diyelim.ben bu yüzden çok sıkıntı yaşadım halada yaşıyorum.ameliyat olmak istiyorum.ne olur çaresi var deyin.içimde hep bir umut vardı.inanıyorum çaresi olduğuna bu ümitle yaşıyorum.beni bilgilendirirseniz mutlu olurum.teşekkür ederim.
17.06.2009

Şebnem Ayaz :bir öğretim görevlisi ve prof.olan doktorun skolyoz teşisinin sayenizde asılsız olduğunu öğrendim ve hala tanısının doğru olduğunu söyleyerek bizi yanlış yönlendiriyor.sizin vermiş olduğunuz güven üzerine itibar etmiyorum .muayene esnasında göstermiş olduğunuz ilgiye ve aşıladığınız güvene sonsuz teşekkürler.
23.03.2009

Adınız:
Yorumunuz:

Prof.Dr. Kaan Erler Hakkında

Travma ( Kırıklar ve çıkıklar),

Ortopedik Onkoloji ( Kemik Tümörleri ve Metastazlar)

Artroplastik Rekonstrüksiyon ( Eklem Protezleri)

ÖZGEÇMİŞ

 Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Dr.Kaan Erler 1962 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1980 yılında Kuleli Askeri Lisesi’nden ve 1986 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986-1987 eğitim yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi’nde Stajyer olarak çalıştı. 1987-1989 yılları arasında Patnos’da mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında uzmanlık öğrenciliğine başladı. Dört yıllık uzmanlık eğitimini tamamlandıktan sonra 1993 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı oldu ve bir yıl süre ile Mevki Askeri Hastanesi Ortopedi uzmanı olarak çalıştı. 1995 yılında GATA Ortopedi ve Travmatoloji ABD’ na Yrd. Doç. olarak atandı. Aynı yıl Florida Üniversitesi- GNV-FL-USA de 1 yıl süre ile Ortopedik Onkoloji Fellow luğu yaptı , 1996-1999 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji A.D. da Yrd. Doç. olarak görev yaptıktan sonra, 9 Kasım 1999 tarihinde GATA Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde Doç.liğe yükseldi, 2006 yılında MD Anderson Sarcoma (Houston Teksas, USA) Klinikte 3 ay calıstı yine aynı yıl icinde GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesine Prof olarak atanmıştır. Bu görevde 2 yıl çalıştıktan sonra önce MedicalPark Göztepe Hastanesinde takiben Hisar İntercontinental Hosp ve  halen ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ- ASM ( JOHNS HOPKINS)  Hastanesinde görevine devam etmektedir. devam etmektedir. Bekar ve 1 çocuk babası olup ingilizce bilmektedir. Ulusal ve Uluslararası yayımlanmış 192 makale, sunu ve araştırması vardır.

Diğer Doktorlar