Prof.Dr. Haluk Yavuz

Branş:Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Web Site:www.halukyavuz.com
Hastane Adı:Başkent Üniversitesi, Adana Seyhan Hastanesi
Hastane Telefon:0(322) 458 68 68
Hastane Adres:Başkent Üniversitesi Adana Seyhan Hastanesi Cemalpaşa mah. Baraj yolu 1. durak SEYHAN-ADANA
Ofis Telefon:0(___) ___ __ __

Hakkında Yapılan Yorumlar (6)

Nebahat Çimen :SAYIN DR. HALUK YAVUZ BEYE TEŞEKKÜR EDERİM. KULAK PROBLEMLERİM NEDENİYLE BİR YIL BOYUNCA DOKTOR DOKTOR DOLAŞTIM.ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE HALUK BEYLE TANIŞTIM. BENİM KANSER HASTASI OLDUĞUMU O ANLADI.İYİ BIR EKİPÇALIŞMASI SONUCU SAĞLIĞMA KAVUŞTUM.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
30.11.2013

Hüsniye Can :hocam teşekkür ederim.bir nebzede olsa rahatladım.inşallah sonuçlar umduğumuz gibi olur.
22.04.2011

Esen Bababoğlu :uzun zamandır ertelediğim bi burun ameliyatım vardı ve artık ciddi anlamda yaşam kalitemi etkiliyordu.Ama Haluk hocam sayesinde kurtuldum ameliyat olalı daha 10 gün oldu ama inanılmaz rahat nefes alıyorum hatta bu oksijen bana fazla bile geliyo:)))binlerce kez teşekkürler doktorum bu ülkenin sizin gibi işini ciddiye alan ve mesleki sorumluluklarını tam olarak yerine getiren hekimlere ihtiyacı var.bu arada kulak burun boğaz konusunda sıkıntısı olan herkese haluk hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum.tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum.
12.02.2011

Aytaç Zafer :kusursuzluk Allaha mahsus olan birşey ama doktorlarında kusursuz olanı varmış dedim kendi kendime 3 yıldır cerrahi müdaheleden korktugum için hastalıgımla yaşadım taaki haluk beyle karşılaşana kadar beni tekrar sağlıgıma kavuşturdugunuz için çok teşekkür ediyorum hocam iyiki varsınız
2.01.2011

Ali Ak :Ben kulak ameliyatı yaptığınız hastanız Ali, ilginiz ve emekleriniz için teşekkürler doktor bey. Artık çok iyi duyuyorum. Sizin gibi mesleğinde çok iyi doktorlarımız olduğunu bilmek insana güven veriyor.
21.09.2010

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Adınız:
Yorumunuz:

Prof.Dr. Haluk Yavuz Hakkında

Doç.Dr. Haluk Yavuz, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşında ADANA ilimizde Başkent Üniversitesi Adana Seyhan Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir. HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunudur.

ÖZEL İLGİ ALANLARI:

  • Her türlü Kulak Hastalıkları, İşitme bozuklukları, Kulak zarı hastalıkları, Kulak iltihapları ve akıntıları, orta kulakda kireçlenme, işitme cihazları
  • Yeni doğan bebeklerde işitme kaybı
  • Baş dönmesi ve dengesizlik
  • Kulak çınlaması
  • Horlama ve Uykuda nefes durması
  • Çocuklardaki Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Bademcik , Geniz eti hastalıkları, Orta kulak iltihapları 
  • Burun tıkanıklıkları, eğrilikleri,
  • Sinüzit
  • Tükrük bezi hastalıkları
  • Baş Boyun bölgesinde görülen kitleler ve Kanserlerin tanı ve tedavileri,

Diğer Doktorlar