Prof.Dr. Gökhan Önem

Branş:Kalp Damar Cerrahisi
Web Site:www.gokhanonem.com
Ofis Adı:Prof. Dr. Gökhan ÖNEM / Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı
Ofis Telefon:0(258) 296 57 58
Ofis Adresi:Çamlaraltı Mahallesi, Kınıklı Kampüsü, 20100 Pamukkale/Denizli

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Prof.Dr. Gökhan Önem Hakkında

1969 yılında Bandırma’da doğan Prof. Dr. Gökhan Önem, 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Erzincan’a bağlı Mercan Sağlık Ocağı’nda 1992-1994 yılları arasında pratisyen hekim olarak görev yaptı. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 2000 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlığını aldı. 2001 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak akademik hayatına başlayan Prof. Önem, 2002 yılında yardımcı doçent, 2006 yılında doçent, 2012 yılında profesör oldu.
2003 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletinde Cleveland Klinik Kalp Merkezi’ne, 2008 yılında İsviçre Cenevre Üniversitesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği’ne bilimsel ziyaretlerde bulundu.
Halen uluslar arası dergilerde 27, ulusal dergilerde 53 makalesi, uluslar arası kongrelerde 33, ulusal kongrelerde 60 bildirisi yayımlanmıştır. Biri yurtdışı olmak üzere toplam üç kitap bölümü yazarlığı olan Prof. Önem, Pamukkale Tıp Dergisi’nde bölüm editörlüğü, Akademik Dizayn Dergisi’nde editörlük yapmıştır.
Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği, Türk Fleboloji Derneği ve Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği’ne üye olan Prof. Dr. Gökhan Önem Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahi Anabilim Dalı’nda Öğretim Üyeliği görev yapmaktadır.
Çalışma Alanları:
Koroner Bypass Cerrahisi
Kalp Kapak Cerrahisi
Aort Damar Cerrahisi
Anevrizma Cerrahisi (Açık cerrahi ve Endovasküler cerrahi)
Karotis Arter Cerrahisi
Periferik Arter Cerrahisi
Varis Tedavisi (Skleroterapi, Laser, Cerrahi)

Diğer Doktorlar