Op.Dr. Serkan Oral

Branş:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Web Site:serkanoral.com
Ofis Adı:Op. Dr. Serkan Oral Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(212) 279 00 99
Ofis Adresi:Levazım Mahallesi, Zorlu Center Teras Evler, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (3)

Emine Güneyli :canım doktorum okadar iyi bir insanki çok anayışlı güler yüzlü eger çoçuk sahibi olmak istiyorsanız mutlaka doktorunuz serkan bey olmalı bu benim fikrim.allahım onu hiç bunaltıp dara düşürme ailesiyle birlikte mutlu olması dilegiyle a.e.o.
7.04.2011

Ayşe Akış :serkan bey gibi bir doktorum olduğu için şanslıyım anlayışlı güler yüzlü ben önce kadın doğum uzmanına çok gittim ama hep azarlıyorlardı serkan bey çok anlayşlı allah razı olsun.
19.01.2011

Meryem Pehlivan :saygı değer doktorum serkan orala öncelikle teşekkür ederim beninle ilgilendi ve tüp bebek tedavimde bana yardımcı oldu ve başardım.ilk anne olduğumu bana serkan bey bildirdi ömür boyu serkan beye minnettar kalacağım. iyiki varsınız önce allah sonra sizin sayenizde anne oldum.şuan muhammed burak adında 6 aylık bir oğlum var sizin hakkınız ödenmez herşey için teşekkürler allah sizi hiç birzaman darda koymasın ne dilediğiniz varsa versin kendinize iyi bakın size çok ihtiyacımız var saygılar allaha emanet
21.12.2010

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Serkan Oral Hakkında

Op.Dr. Serkan Oral, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında İstanbul ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Diğer Doktorlar