Op.Dr. Murat Doğan

Branş:Ortopedi ve Travmatoloji
Web Site:maltepetipmerkezi.com
Ofis Adı:Özel Maltepe Tıp Merkezi
Ofis Telefon:0(216) 459 47 70
Ofis Adresi:Feyzullah Mahallesi, Bağdat Cd. 346/D, 34843 Maltepe/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Murat Doğan Hakkında

Op.Dr. Murat Doğan, Ortopedi ve Travmatoloji branşında Maltepe ve Kadıköy / İSTANBUL ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını Ankara Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinde tamamlamıştır. Özellikle kalça ve diz protez cerrahisi, artroskopik eklem cerrahisi ve travma cerrahisi konularında deneyimlidir. www.drmuratdogan.net

1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Ordu Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde bir yıl mecburi hizmet yaptıktan sonra Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde bir yıl çocuk cerrahisi anabilim dalında çalıştım. 1997 yılında Ankara Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinde ortopedi ve travmatoloji ihtisasımı tamamladım. 1998-2000 yılları arasında askerlik görevimi yaptım.

1998-2011 yılları arasında ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi (Validebağ Binası’nda) ve İstanbul’da çeşitli özel hastanelerde (Özel Kadıköy Hastanesi, Atlas Hastanesi, Özel İsviçre Hastanesi) çalıştım. 2011 yılında Üsküdar Devlet Hastanesinden  ayrılıp özel sektörde işe başladım.Halen Özel Maltepe Tıp Merkezi ve Özel Central Hospitalde  çalışmaktayım. Kalça ve diz protez cerrahisi konularında yurt içi ve yurt dışı birçok kurs ve toplantıya katıldım. Özellikle kalça ve diz protez cerrahisi, artroskopik eklem cerrahisi, el cerrahisi ve travma cerrahisi konularında deneyimliyim.

Diğer Doktorlar