Op.Dr. Muhammet Dilber

Branş:Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Web Site:http://www.muhammetdilber.com
Ofis Adı:Op. Dr. Muhammet Dilber Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(212) 442 66 99
Ofis Adresi:Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sok. Metroport Alışveriş Ve Yaşam Merkezi Metroport Busidence K:7, D:702, Bahçelievler, 34080 Bahçelievler/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Muhammet Dilber Hakkında

Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Kulak Burun Boğaz bölümünde ihtisasını başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul'a geldi. Beş yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesinde gerçekleştirdi.

Bu süre içerisinde kendi alanında farklı yaklaşık 5000 civarında başarılı ameliyat yaptı. Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen kulak burun boğazla ilgili ve branşı ile alakalı estetik operasyonlarla ilgili kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Kurun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneği, Avrupa yüz estetik cerrahisi derneği, Avrupa alerji ve immünoloji derneği üyesidir.

https://instagram.com/drmuhammetdilber/

https://www.facebook.com/opdrmuhammet...

http://www.muhammetdilber.com

 

Diğer Doktorlar