Op.Dr. Melike Erdim

Branş:Estetik ve Plastik Cerrahi
Web Site:melikeerdim.com
Ofis Adı:Opr. Dr. Melike Erdim Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(216) 347 87 08
Ofis Adresi:Feneryolu Mahallesi, Bağdat Cad. Emre Apartmanı No:125, 34724 Kadıköy/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Manor Hakan :ben manor hakan ben jınekomasty denilen hastalığem var bonon içın sızden yardem ve bigi istıyorum
21.02.2010

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Melike Erdim Hakkında

Op.Dr. Melike Erdim, Estetik ve Plastik Cerrahi branşında İSTANBUL ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunudur.

Op.Dr.Melike ERDİM

1976 yılında Trabzon'da doğan Dr.Melike Erdim, 1992 yılında Beşiktaş Kız Lisesi'ni birincilikle bitirdi. 1999'da Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden dönem ikincisi olarak mezun olup Tıp doktoru ünvanını aldı. Yine aynı yıl Marmara Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda plastik cerrahi uzmanlık eğitimine başladı. Liposuction ile alınan yağ greftlerinin canlılığı üzerine hazırladığı uzmanlık tezi ile Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını aldı. 2006 yılında Altıntepe Kızılay Tıp Merkezinde çalıştı. Ocak 2007'den mayis 2008 e kadar Boğaziçi Tıp Merkezinde çalışan Dr.Melike Erdim, Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.


Yurt Dışı Eğitim

2005 yılında ABD, Boston : Harvard Tıp Fakültesine bağlı Massachusetts General Hospital'da Prof. Dr. Michael Yaremchuk ile estetik yüz cerrahisi eğitimi.

Diğer Doktorlar