Op.Dr. İrfan Gözübüyük

Branş:Tüm Branşlar
Web Site:kbbistanbul.com.tr
Ofis Adı:Kbb İstanbul
Ofis Telefon:0(216) 467 51 75
Ofis Adresi:F. Kerim Gökay Caddesi 280/15 34738 Sahrayıcedid Erenköy İSTANBUL

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Beyhan Doğancan :Yaklaşık 6 aydır 22 aylık kızımın burnunda tek taraflı akıntı,yoğun bir koku ve burun tıkanıklığı mevcuttu.Hastane dahil birkaç doktora götürdüm antibiyotik+burun spreyi sonuç alınamazsa anestezi ile yabancı cisim araştırması yapılacak teşhisi konuldu.Taaa kii Sn.Dr.İrfan Gözübüyük'e götürene kadar.Muayene esnasında burnundaki yabancı cismi görmekle kalmayıp anında çıkardığı ve bizleri bu çok büyük sıkıntıdan kurtardığı için kendisine teşekkür ediyor ve KBB sıkıntısı olanlara tavsiye ediyorum.
10.12.2010

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. İrfan Gözübüyük Hakkında

Op. Dr. İrfan Gözübüyük
Kulak, Burun, Boğaz ve Baş, Boyun Cerrahisi Uzmanı
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden 1989 yılında mezun oldu. Aynı yıl Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasa başladı. Üç yılı aşan bir süre genel cerrahi asistanlığı yaptı; kulak burun boğaz dalına olan özel ilgisi sebebi ile, Haseki Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği'nde ihtisasa başladı ve ihtisasını başarı ile tamamladı.

Kulak, Burun, Boğaz uzmanı olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde, tıp dünyasında tanınmış Dr. Howard LEVINE'den burun, paranazal sinüs hastalıkları, endoskopik sinüs cerrahisi, uyku bozuklukları ve horlama tedavisi konusunda özel eğitim gördü.

Yerli-yabancı birçok kurs ve seminere katılmış, kitap ve makaleler yayınlamış, endoskopik sinüs cerrahisi konusunda uluslararası bir kongre düzenlemiştir.

"İstanbul Tabip Odası", "Türk Otorinolaringoloji Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği", "Türk Uyku Tıbbı Derneği" üyesidir. Ayrıca “Çocuklar İçin Çalışan Serbest Hekimler Derneği” (www.hekimlervecocuk.com) kurucusu ve üyesidir. TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği) Sağlık Komisyonu Başkanıdır.

Diğer Doktorlar