Op.Dr. Erdal Kalcı

Branş:Üroloji
Web Site:www.erdalkalci.tr.gg
Ofis Adı:Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi  
Ofis Telefon:0(266) 246 33 10
Ofis Adresi:Gaziosmanpaşa Mahallesi, Yeni İzmir Yolu 180/A, 10100 Merkez/Altıeylül/Balıkesir

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Erdal Kalcı Hakkında

 

 

 

Op. Dr. Erdal KALCI 1962 yılında Trabzon da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon da bitirdikten sonra 1980 yılında GATA Tıp Fakültesine başladı. 1986 yılında mezun oldu. Daha sonra GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Anabilim Dalında Üroloji ihtisasını tamamladı.

 

Avrupa Üroloji Derneği’nce (EAU-ESU) düzenlenen Ürolojik Laparoskopik Cerrahi, Ürolojik Endoskopik Cerrahi kursları ile Mikrocerrahi, Temel ve İleri Acil Yardım, Üroonkoloji (Ürolojik Kanser), Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp Bebek - Mikroenjeksiyon), Havacılık ve Uzay Hekimliği, Sağlık Kurumları Yöneticiliği kurslarını başarı ile tamamladı. Ayrıca Üroloji alanında düzenlenmiş birçok ulusal ve uluslararası kongre, seminer ve konferanslara konuşmacı veya dinleyici olarak katıldı. Birçok ulusal ve uluslarası dergilerde üroloji alanında bilimsel makaleleri yayınlandı.

 

Türk Tabibler Birliği, Türk Androloji Derneği. Ürolojik Cerrahi Derneği ve Türk Üroloji Derneğine üyedir. Üroloji Yeterlilik Kurulu’nca verilen Üroloji Yeterlilik Belgesi (Board of Urology) sahibidir.

 

2006 yılında Balıkesir Asker Hastanesinden emekliye ayrılan Ürolog operatör Doktor Erdal KALCI halen Balıkesir'de Özel Altıeylül Hastanesinde Üroloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

Diğer Doktorlar