Op.Dr. Bahattin Uçar

Branş:Beyin ve Sinir Cerrahisi
Web Site:sigarayiterket.com
Ofis Adı:Op. Dr. Bahattin UÇAR Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(212) 570 42 42
Ofis Adresi:Zuhuratbaba Mahallesi, Zuhuratbaba, Yücetarla Cad. Erciyes Apt. No:9 D:2, 34147 Bakırköy/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (5)

SELİME ALTINSOY :MERHABA DOKTOR BEY.BENİM SAĞ TARAFIM BELİMDEN BACAĞIMI KASIYO.HAFIFTE AGRI VAR BELIMDE.AMA GIT GIDE DAHA DA KASILMAYA BASLADI BACAGIM.BEL FITIGI BASLANGICI DIYE KORKUYORUM.BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ COK SEVİNİRİM.
19.03.2010

Songül Işık Tekin :meraba benim parmağım tetik parmak olmuştu ortapedi dr.gittim ameliyat dedi ve ameliyatımı yaptırdım şu anda parmağım açılmıyor ve öbür parmağımda tetik parmak olmuş sizi önerdiler bana lütfen yardımcı olur musunuz?
29.12.2009

Turgay Elbir :oğlum hidrosefali hastası ve senelik kontrolleri var ve şimdilik iyi gözüküyor fakat henüz yürüyemiyor ve konuşamıyor neyapmamız gerekir fakat algılama var zekasıda normal napa biliriz bizi bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler
25.07.2009

Murat Elißol :MerHaßA hOCam qüzel Bir BöLümünüz var TeBrik ediorum:)
1.09.2008

TALAT EKİCİ :slm hocam nasılsınız hocam 8 sene evel bi hastalık geçirdim ve çok deyiştim örneyin yüzüm başım burnum çok gelişti 8 seneden beridir korkuyorum başım gelişecek diye çünkü bazı hastaları görüyorum başları çok büyük oluyor allah korusun doktora gittim emar çektim bişey yok dediler ama hocam çok deyiştim aşırı derecede parlaktım çok çirkinleştim vede başımdan korkuyorum bana yardımcı olun
3.08.2008

Adınız:
Yorumunuz:

Op.Dr. Bahattin Uçar Hakkında

Doruk Özel Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kurucuları Op. Dr. Bahattin Uçar ve Dr. Lale Uçar 1985 yılından beri mesleklerini profesyonel anlamda da icra etmektedir. Op. Dr. Bahattin Uçar Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olup aynı fakültede ihtisas yapmıştır. Dt. Lale Uçar İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur.

Diğer Doktorlar