Fzt. Abdullah Güdendede

Branş:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Web Site:www.fztabdullahgudendede.com
Ofis Adı:Abdullah Güdendede Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(382) 215 87 69
Ofis Adresi:merkez, Aksaray Merkez, 68000 Aksaray

Hakkında Yapılan Yorumlar (4)

Hümeyra :aksarayda kuru iğne tedavisi yapan doktor çok aradım.sonra siteden hocayı buldum. tedavimi yaptı sağolsun. centilmen biri, gayet nazik.tavsiye ederim.
1.12.2014

Engin Kanat :hocanın uyguladığı tedavi sayesinde yıllardır geçmeyen boyun ağrılarımdan kurtuldum. kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum kndisine tşk ediyorum.boyun ağrısı olan herkeze tavsiye ediyorum
21.07.2014

İhsan Demir :hocam size minnettarım.yıllardır çektiğim bel ağrılarından kurtardnız.başarılar dilerim
21.06.2014

Hüseyin Başpınar :abdullah beyin tedavisinyle kıızım yürümeye başladı.çok farklı yerlerde tedavi aldk anck sonuç alamadık sonra tavsiye üzerine giittik.fayalandık
17.06.2014

Adınız:
Yorumunuz:

Fzt. Abdullah Güdendede Hakkında

Abdullah Güdendede, Hacettepe Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitim aldı.

 

           Kendi alanıyla ilgili Türkiye' de bir ilk olarak Sınav Hazırlık Dönemlerinde Karşılasılan Fiziksel Sağlık Problemleri ve Çözüm Yolları konferansları başlattı ve halen devam etmektedir.

 

            Fizik tedavi ve güncel sağlık sorunları köşe sinde haftalık köşe yazıları yazmaktadır.

            Fizik tedavi ve güncel sağlık sorunları köşesinde Yenigün gazetesi, Eskil Gazetesi, www.aksarayhaberleri.gen.tr, www.aksaraymedya.com,www.haberfark.net, www.haberbolge.net, www.sultanhani.gen.tr, www.asuhaber.com, www.saglikgundemi.net, www.guvenlihaber.com, www.bizimaksaray.com, www.birlikhabergazetesi.com, haftalık yazıları kaleme almaktadır.

Tamamlayıcı tıp alanında uzmanlığı bulunan Güdendede, A.Ü biyoteknoloji ve moleküler biyolojide yüksek eğitimine devam etmektedir.

 

 

Diğer Doktorlar