Dr. Özge Ergün

Branş:Estetik ve Plastik Cerrahi
Web Site:www.ozgeergun.com.tr
Ofis Adı:Aesthetic Plastic Surgeon Dr Ozge Ergun
Ofis Telefon:0(212) 215 55 43
Ofis Adresi: Teşvikiye, Fulya Terrace Plaza. Tesvikiye St., Hakkı Yeten Avn. No : 11-67 Sisli/, 34365 Şişli/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Mehmet T. :Transmed te Saçlarıma ekim yaptırdığım doktor ,maalesef ekim yapılan saç tellerimin her biri farklı yönlere bakıyor...
27.08.2013

Adınız:
Yorumunuz:

Dr. Özge Ergün Hakkında

 

1973 yılında Bafra’da doğdum. 1997 yılında Gata Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2 yıl Kıbrıs Türk Barış Kuvvetlerinde görev yaptım. 2005 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldum.

Gümüşsuyu Hastanesinde 3 yıl görev yaptıktan sonra, 5 yıl boyunca Kasımpaşa Deniz Hastanesi ve Transmed Estetik Cerrahi ve Saç Kliniğinde çalıştım.

Eylül 2012 tarihinden itibaren kurucularından olduğum Fulya’da bulunan NewAge klinikte çalışmaya başladım. TPCD’den aldığım deneysel dalda birincilik, klinik dalda ikincilik olmak üzere iki ödülüm bulunmaktadır. Yurtdışı dergilerde 14, yurtiçi dergilerde 6 olmak üzere 20 adet makalem ve 25’in üzerinde sözlü sunumum bulunmaktadır.

Dr. Özge Ergün Estetik Plastik ve Rekonsrüktif Cerrah olarak çalıştığı son 12 senede kadın hastalarında daha çok yüz cerrahisi, burun estetiği, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme, kaş ekimi operasyonları, erkek hastalarında saç ekimi ve jinekomasti operasyonları uygulamaktadır.

Dr. Özge Ergün, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, El ve Üst Ekstremite Cerrahi Derneği üyeliklerinin yanında Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) üyesidir. 
Dr. Ergün evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Diğer Doktorlar