Dr. ilker Apaydin

Branş:Estetik ve Plastik Cerrahi
Web Site:www.ilkerapaydin.com.tr
Ofis Adı:Newage Clinic - Hair Transplant and Cosmetic Surgery
Ofis Telefon:0(541) 237 34 00
Ofis Adresi:Teşvikiye, Fulya Terrace, Hakki Yeten Avenue No:11, C1-67, Fulya, 34365 Şişli/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Dr. ilker Apaydin Hakkında

 

Dr. İlker Apaydın 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve hemen ardından aynı fakültede Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümünde uzmanlık eğitimine başlamıştır. 1998 yılına kadar bu üniversitede uzmanlık eğitimi almanın yanı sıra estetik ve plastik cerrahi alanında klinik çalışmalar yapmış ve yayınlamıştır.

 Dr. İlker Apaydın 1998-2000 yılları arasında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde ve 2000-2006 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde çalışmış; yine bu dönemde de pek çok bilimsel araştırmalar ve uluslararası yayınlar yapmıştır.

 2005-2012 yılları arasında Transmed saç ve estetik cerrahi merkezin’de Dr. Melike Külahçı ile birlikte kıdemli estetik plastik cerrah olarak çalışan Dr. İlker Apaydın, 2012 Ağustos ayından beri kurucu ortaklarından olduğu NewAge Clinic’te estetik ve plastik cerrahi uzmanı olarak görev yapmaktadır. Dr.İlker Apaydın özellikle saç ekimi konusunda uluslararası saç cerrahisi derneği (ISHRS) ile birlikte eğitimler vermektedir.

 Dr. İlker Apaydın estetik ve plastik cerrah olarak çalıştığı son yirmi senede kadın hastalarında daha çok yüz cerrahisi, burun estetiği operasyonları, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme operasyonları, ve erkek hastalarında saç ekimi ve jinekomasti cerrahisi uygulamaktadır.

 Dr. İlker Apaydın Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ve Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) üyesidir. 
Dr. Apaydın evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Diğer Doktorlar