Dr. Gökhan Ürkmez

Branş:Tüm Branşlar
Web Site:https://www.yasamhastaneleri.com
Ofis Adı:Opera Yaşam Hastanesi
Ofis Telefon:0(242) 212 06 66
Ofis Adresi:Cumhuriyet Mah. 629 Sok. No:16 - ANTALYA

Hakkında Yapılan Yorumlar (4)

Belgin Baydar :rahim sarması ve rahim yarası
7.03.2010

TUĞBA V. :Doktor beyle ilk 2004 kasım ayında kazıklı köyünde yaptığı sigara kampanyası ile tanıdım. Kendisini tanımak ve tanışmak üzere ulaştığımda gerçek bir profesyonelle karşılaştım. Problemim, 6 aylık evliliğim vardı. Ve her yeni evlenen gibi kendimi deli gibi yemek yapma ve yeme telaşında bulmuştum. İlk gittiğim de 82 kiloydum ve sadece 3 ay içerisinde toplamda 26 kilo kadar verdim. Bunu yaparken bir diyetisyenle bana menü hazırladı ve ben istediklerimi rahat ve doyurucu bir şekilde sağladı. Sonrasın da devam eden koruma programında da kilomu korudum. İnanın listesinde hiçbir şey beni zorlamadı. Her şeyi severek pişirdim ve yedim. Gökhan Bey beni çok iyi motive etti. Her şeyden önce o yeterdi zaten. Hamile kaldığım 2006 Ocak ayına kadar da kilomda hiç değişiklik olmadı çünkü onun verdiği oto telkinle sadece kendi ihtiyaçlarımla bana gereken besinleri tükettim. Artık bir parçam olmuştu. Hamileliğimde de genel olarak onu uygulamaya çalıştım. Gebeliğim süresince 14 kilo aldım. Doğumdan 10 ay kadar sonra da kalan kilolarımı yine Gökhan Beyin sayesinde verdim. Şuan iş sıkıntılar ve yaşadığım streslerle mücadelemde de doktor beyin yardımları beni huzurlu kıldı. Kendisi mesleğinde titiz ve başarılı bir insan. Ona sizin aracılığınız ile teşekkür ediyorum
26.12.2008

Demety :yaklaşık 7 yıldır panik atak ile yaşamaya çalışıyordum.bunun için 3 yıl ilaç kullandım.6 ay ara verdikten sonra hamilelik dönemimin ardından tekrar ataklar başladı.ilaca dönemeyeceğim için terapi yöntemlerini araştırmaya başladım ve arkadaşımın tavsiyesi ile gökhan beye ulaştım.şunu kesinlikle söylemeliyim kendisini ilk gördüğümde tedavi edebileceğine inandım.çünkü önce benimle gerçekten ilgilendi.hemen bana sen panik ataksın evet demedi.hastalığımla nasıl baş edeceğimi anlattı ve bana onunla dalga geçebileceğimi onun beni terk edeceğini hikaye tadında anlattı.ve ben onun sayesinde hamileliğim süresince ilaç ve atak yüzü görmedim.sonrada bana öğrettiği oto telkin yöntemiyle gülerek doğum yaptım.tüm emeğiniz ve bana kazandırdıklarınız için size minnettarım.sevgiyle kalın ve gülen o yüzünüz hiç solmasın.herşey için binlerce kez teşekkürler.
10.12.2008

Yeliz D :merhaba gökhan beye web adresi sayesinde arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. kendisi hipnoterapi ile uğraşan bu konuda kendini yetiştirdiğini düşündüğüm bir tıp hekimi.gerçekten konuşma şekli karşısında oturup onu dinleyen kişiye gösterdiği özen, dinlerken gerçekten sizi dinleyerek anladığı hissini veriyor.belkide sadece bunu yaparak tedavi ettiği hastaları bile olmuştur.itiraf ediyorum ben ilk gün aldığım enerji ile ikinci gün koşarak gittim seansa.kesinlikle iletişim konusunda uzman olduğuna inanıyorum. 8 yıldır panik atak hastasıydım.bunun için ilaç tedavisi ve terapi gruplarına katılıp devam ettim.ilaç almak beni biraz yormuşdu. sadefce 4 seans sonra hipnoterapi ile doktor beyin sayesinde bu dertten kurtuldum.hipnoza inanmazdım ama artık inanıyorum ve çok faydalı buldum.tüm ihtiyacı olanların ulaşması için sitenizde bulunması gereken bir insan. diğer gittiğim doktor arkadaşlarda mutlaka mesleki anlamda kendilerini çok geliştirmiş çok bilgili insanlardı.ama ben gökhan beyin farkını daha onunla konuşmaya sıkıntılarımı anlatmaya başladığımda benle kurduğu iletiş,hastalığımı bana sun uş şekli,ondan nasıl kurtulabileceğimiz konusundaki anlattığı masal tadında ki hikayeyi gerçekten farklı ve özel buldum. ona daha önce çok teşekkür etmiştim ama birkezde burada teşekkür ediyorum iyi çalışmalar
8.12.2008

Adınız:
Yorumunuz:

Dr. Gökhan Ürkmez Hakkında

 "Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik, fakat bu arada çok basit bir sanatı unuttuk    İNSAN  GİBİ YAŞAMAK

MARTIN LUTHER
 Hipnotizma dendiğinde bugüne kadar yaşadığımız tecrübelerde, okuduğumuz haberlerde,  izlediğimiz filmlerde genellikle eğlenceli, ama pek de inandırıcı olmayan bir sihirbazlık gösterisi vardır. Bu tür sahne gösterilerin de, bütün dikkatin hipnozitör de yoğunlaştırılması istenir. hipnozitör de elinde bulundurduğu bir cep saatini,  bir kolye ya da bir kalemi, hatta yalnızca parmağını yavaşça sallayarak alçak ve etkileyici bir sesle “uykun var, göz kapakların ağırlaşıyor, gözlerin kapanıyor ve derin bir uykuya dalıyorsun…” gibi sözler söyler.
Yapılan şey hipnoz mudur ya da hipnotizma gerçek midir? Kuşkusuz  bazı durumlar da, özellikle izleyicilerin arasından çıkıp gelen ama aslında hipnotizmacı ile birlikte çalışan bir “gönüllünün”  hipnotize edildiği sahne gösterilerinde kandırmaca vardır. Bu nedenle bazı ülkelerde konuyla ilgili sahne gösterimi yapılması tamamen yasaklanmıştır. Ancak hipnoz denen bu uykuya benzer özel psikolojik durumun ve telkinle hipnoz durumu yaratabilen hipnotizma yöntemlerinin gerçekliği artık laboratuar ortamında bilimsel deneylerle, bilimin de desteklediği bir seviyeye gelmiştir.
Hipnotize edilen kişi uyuyormuş gibi görünse de bu durum bildiğimiz uyku hali değildir. EEG (elektroansefalograf) denen ve beynin elektrik etkinliğini kaydeden bir aygıtla yapılan deneyler, hipnotize edilmiş bir kişinin beyin dalgalarının uyku halinden farklılıklar gösterdiğini kanıtlamaktadır.
Hipnoz durumuna ışık tutacak pek çok güvenilir deney  ve gözlem yapılmıştır. Hipnozda,  özellikle Bilinçli Hipnoz Ekolünün uygulamalarında, kişi çevresinde olup bitenleri duymakta, sokaktan geçen arabanın, çalışan bir matkabın gürültüsünün, yan odadan gelen çok kısık bir müziğin bile farkındadır ve bu sesleri duyar. Sadece hipnozitörün söylediklerini değil kendi cevaplarını ve o an etrafındaki tüm sesleri hatırlar. Hipnozitörün, kendisine söylediği  bir davranışı değerlendirme ve uygulamama gücüne sahiptir.
Bir insanın hipnoz durumunu yaşayabilmesi için kesinlikle ilk şart, istekli ve hazır olmasıdır. Hipnozitöre tam olarak inanmalı ve güvenmelidir. Hipnozu uygulayan kişilerin hipnoz eğitimi almış ve kendini yetiştirmiş, Tıp doktoru, Diş hekimi veya Psikolog olması gerekmektedir.
 

Diğer Doktorlar