Dr. Buğra Adil Buyrukcu

Branş:İşyeri Hekimliği
Web Site:bugrabuyrukcu.com
Ofis Adı:Buğra Buyrukçu Akupunktur Kliniği
Ofis Telefon:0(312) 220 21 20
Ofis Adresi:Mustafa Kemal Mahallesi, 2132. Sk. 9/11, 06520 Çankaya/Ankara

Hakkında Yapılan Yorumlar (4)

Özlem Türkoğlu :Kadın hastalıkları ve tüp bebek konusunda Türkiye'nin en iyi doktoru Buğra Bey'dir.Dört yıldır bebek sahibi olmak için uğraşırken,Ankalife Hastanesinde Buğra Bey ile tanıştık.Hem Buğra Bey hem de Ankalife Hastanesi çalışanları mükemmel ve çok da mütavazi insanlar! Onların yardım ile şua an 8 aylık hamileyim. Hamilelik boyunca bizimle iletişimleri devam ediyor, bu yazıları yazarken bebeğim tekmeliyor! Buğra Bey'e ve Ankalife Hastanesi çalışanlarına saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu konuda yardım isteyenlerin mutlaka ve mutlaka Buğra Bey ile tanışmasını tavsiye ederim.
22.04.2011

KENAN EKER : buğra beyi çok seviyoruz ömür boyuncada sevecegiz sayğılar
6.03.2010

AYŞEGÜL KOYUNCU :on yıldır çocuk sahibi olmaya çalışan ,ilaç tedavileri,bir aşılama,üç tüp bebek denemesi yapmış ve hepsinde de başarısız olmuş bir hastaydım;Buğra Bey'i tanıyana kadar.İlk tanışmamızda sabırla ve büyük bir özenle daha önceki tedavi süreçlerini dinleyerek gerekli birkaç test istedi.On yıldır sebebi bir türlü bulunamayan rahatsızlığımı Buğra bey ,tek seferde buldu. (kanda pıhtılaşma ve savunma sisteminde problem)ardından basit bir iğne ve ilaç tedavisi ile doğal yoldan hamile kaldım.Hayal gibi ama gerçek doğal yoldan hamile kaldım ,bir aylık HAMİLEYİM şu an çok mutlu bir anne adayıy. Herkesin bu mutluluğu yaşaması dileğiyle. Buğra Hocama sonsuz sevgiler. AYŞEGÜL KOYUNCU
15.02.2010

Bahar :5 tüp bebek denemesi yamış ve başarısız olmuş bir hastayım. Ümitlerimin kesildiği bir anda Buğra Bey'i duydum. Başarısız tüp bebek denemeleri konusunda Türkiye'deki 3 isimden birisi imiş ve kendisi ile bir araya geldik. Neden tüp bebek denemelrinin başarısız olduğu ile ilgili bir araştırma yaptı ve bağışıklık sistemi ile ilgii sorunlar buldu daha sonra bununla ilgili tedaviyi vererek beni çocuk sahibi yaptı, şu anda 1 yaşında bir kzım var. Kendisine teşekkür ederim..
12.12.2009

Adınız:
Yorumunuz:

Dr. Buğra Adil Buyrukcu Hakkında

Ankara'da İş yeri hekimliği yapıyorum 

Diğer Doktorlar