Doç.Dr. Osman Tansel Darçın

Hakkında Yapılan Yorumlar (6)

İskender Kurt :saygı ve slammımı sunarım sn hocam babam 11.12 .2013 tarihinde hastanenizde baypas olmuştur bu nedenle hastanenizin başta sizolmak üzere kal damar ve tüm perssonelinize saygılarımı sunarım ben bu kadar ilgi ve başarıyı bi arada düşünmüyordum herkese teşekkür ediyorum hastanız ALİ İHSAN KURT adına
29.11.2013

Arif Aslan :elinize saglık hocam arif aslan
20.02.2011

Ayselyıldırım :İyi günler hocam. Yaptığınız başarılı ameliyat için çok teşekkür ederim. sayenizde eski sağlığıma kavuştum.
5.11.2010

Ayşe Durmaz :Mrb hocam 1 sene önce kalp kapağım deişti sayenizde sağlıgıma kavuştum Allah sizden razı olsun iyiki varsınız hocam Allah size uzun ömürler versin nice hastaları iyileştirin saygılarımla
2.03.2010

Ibrahim Avcu :meraba sayın hocam kolay gelsin.hocam gecen hafta konyada yanınızdaydım annemi pay pas yaptınız.sizin sayenizde allaha şükür annem saglıgına kavuştu.allah sizden razı olsun.bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar.saygılarımı sunarım.
28.12.2009

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Adınız:
Yorumunuz:

Doç.Dr. Osman Tansel Darçın Hakkında

Doç.Dr. Osman Tansel Darçın, Kalp Damar Cerrahisi branşında KONYA ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. AKDENIZ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunudur.

Diğer Doktorlar