Doç.Dr. Nuri Haksever

Branş:Tüm Branşlar
Web Site:
Hastane Adı:
Hastane Telefon:_(___) ___ __ __
Hastane Adres:
Ofis Adı:Dr. Remedy
Ofis Telefon:0(216) 411 95 98
Ofis Adresi:Fenerbahçe Mahallesi, A BLOK, Bağdat Cd. No:160, 34726 Kadıköy/İstanbul

Doç.Dr. Nuri Haksever Hakkında

Sorunlarına çare bulmak isteyenleri bekliyoruz. İnanılmaz bir çevre kirliliği ile karşı karşıyayız ve bu kirlilik ilk bakışta ilişki kurulamayacak şekilde vücudumuzu etkileyerek çok önemli hastalıkların ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor veya neden oluyor. Endokrin hastalıklar özellikle guatr ve diğer tiroid hastalıkları, şeker hastalığı ve damar sertliği ilk anda sayılabilecek hastalıklar. Ayrıca şu eski bilgiyi silmemiz gerekiyor.

"İNSANLARIN YAŞLANMASI ZORUNLUDUR."

Nasıl eski tren rayları üzerinde hızlı tren kullanamazsınız eski bilgilerle insanlara faydalı gelişmeleri sağlayamazsınız. Yaşlanma durdurulabilir ve ne kadar erken müdahale edilebilirse o oranda daha başarılı geriye döndürülebilir. İsteyenler bunu test edebilir.  Yeniliğe ve yeni bilgilere karşı koymak kendi işimizi zorlaştırmak ve zaman kaybından başka şey sağlamaz. Sloganımıza esas olmak üzere sizler için hazırladığımız size en uygun programı tespit edip bunu uygulayıp toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere daha anne karnından itibaren sağlık kazandırarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmaktır.
 

  Her bireyin daha sağlıklı, daha uzun ve daha kaliteli yaşama sahip olması için çalışacağız. Hangi yaşta ve hangi sağlık durumunda olursanız olun, holistik tıp ilkeleri ile antiaging esaslı, insanın sadece et ve kemik olmadığını dahası pekçok şeyi olduğunu bilerek , pek çok yöntem ve aletten faydalanarak doğru tanı koyarak ve arkasından gerekli tedavileri uygulayarak,  kliniğimize gelen ve artık ailemizden biri olarak kabul edeceğimiz siz dostlarımızla daha sağlıklı ve daha iyi hissedeceğiniz yarınlara ulaşacağız.

 

Diğer Doktorlar