Doç.Dr. Mustafa Kösecik

Branş:Çocuk Kardiyolojisi
Web Site:tip.sakarya.edu.tr
Hastane Adı:Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Deneysel Tıp Uygulamaları ve Araştırmaları Merkezi
Hastane Telefon:0(264) 295 66 30
Hastane Adres:Korucuk Mahallesi, Korucuk Mahallesi Konuralp Bulvarı No:81, 54290 Adapazarı/Sakarya

Hakkında Yapılan Yorumlar (2)

Derya Kaya :Kendisi şu anda Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde isim (!) olarak profluk yapmakta.Hastayı hiç bir şekilde dinleyip anlamamakta tüm işlerini yanındaki uzman ve asistanlara yaptırmaktadır.Yanındaki uzmanı 3 yaşındaki çocuga bağırıp çağrmakta çocuk sürekli hareket halindeyken sakinleştirmeden daha çok bağırarak eko çekimi yapmaktadır.
9.1.2015

Ümit Öztok :Merhaba Hocam, oğlum 4 yaşında 15 gün önce grip olmuştu ilaçlarını kullandık. bir hafta sonra tekrarladı tekrar doktora gittiğimizde muayene esnasında kalpten ufurum sesi duyuldu.Ateş ve boğaz enfeksiyonu var.doktorumuz ufurum sesi için tahlil istedi yapılan tahlil sedimentasyon - 1/2 saat sonuç : 2 - 1 saat sonuç :4 - 2 saat sonuç:6 - CRP sonuç:2.8 - ASO sonuç:238- RF sonuç: negatif bu sonuçlara istinaden bizi çocuk kardiyolojisi bölümüne yönlendirdi bu sonuçlarla birlikte bize ne söyleyebilirsiniz.teşekkürler
12.10.2013

Adınız:
Yorumunuz:

Doç.Dr. Mustafa Kösecik Hakkında

Doç.Dr. Mustafa Kösecik, Çocuk Kardiyolojisi branşında BURSA ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunudur.

Diğer Doktorlar