Doç.Dr. Cem Atabey

Branş:Beyin ve Sinir Cerrahisi
Hastane Adı:Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Hastane Telefon:0(312) 596 20 00
Hastane Adres:Ziraat Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Cad., 06110 Dışkapı - Altındağ/Altındağ/Ankara

Hakkında Yapılan Yorumlar

Adınız:
Yorumunuz:

Doç.Dr. Cem Atabey Hakkında

Doç.Dr. Cem Atabey, Beyin ve Sinir Cerrahisi branşında İSTANBUL ilimizde hastalarına hizmet vermektedir.

1972’ de Ankara’ da doğdu.  1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’ den  mezun oldu. GATA Askeri Tıp Fakültesini 1997 yılında bitirdi. 1998–2000 yılları arasında Babaeski / Kırklareli’ de pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2000–2005 yılları arasında GATA Nöroşirurji AD Bölümünde ihtisasını tamamlayarak 2005 yılında Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı oldu. Kasım 2005-Mayıs 2008 tarihleri arasında Diyarbakır Asker Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Servis Şefi olarak görev yaptı. Mayıs 2008’ de GATA Haydarpaşa Eğt. Hst. Nöroşirürji Srv. halen Servis Şef Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

İlk ve Acil Yardım, Acil Tıp, Temel Yaşam Desteği (BASİC), Mikro Cerrahi Kursu, İnvazif Spinal (Mikroskopik-Endoskopik-Kifoplasti) Cerrahi Kursu, İleri Yaşam Destek ve Acil Yardım Kursu, Temel Epidemiyoloji Kursu, Surgeon Training Program of Balloon Kyphoplasty, Percutan Pain Management, Cadaver Course, Deney Hayvanları Kullanım Kursu, Hücre Kültürü ve Kök Hücre Kursu' nu başarı ile bitirmiştir.

Birçok uluslararası kongre ve sempozyum düzenleme komitesinde görev almıştır. 2004 yılında yapılan “2rd International Symposium on Microneurosurgical Anatomy” sempozyum sekreterliği, 2010 yılında "4th International Symposium on Microneurosurgical Anatomy” sempozyumu, 2011 yılında 1stAnatolian Asian Neurosurgical Friendship Meeting organizasyon komitesinde ve 2012 yılında "2nd Asian Neurosurgical Friendship Meeting organizasyon komitesinde görevlidir.

Photomedicine ve Laser surgery dergisinde hakem olarak yazıları değerlendirmektedir. Yayınlanmış yerli ve yabancı dergilerde yayınları mevcut olup Yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde sözlü ve yazılı bildirileri mevcuttur.

Türk Nöroşirürji Derneği (TND), Türk Omurga Derneği (TOD) ve AOSpine in Europe üyesi olup, halen TND Önce Düşün Grubu üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diğer Doktorlar