Diyetisyen Selma Turan

Branş:Beslenme ve Diyetetik
Web Site:www.centralhospital.com
Ofis Adı:Central Hospital
Ofis Telefon:0(216) 444 77 99
Ofis Adresi:Kocayol Cad. Kozyatağı Sk. No.19 P.k.34742 Kozyatağı / Kadıköy İSTANBUL

Hakkında Yapılan Yorumlar (3)

Ülkü Sultan Türker :oğlumun ergenliğe girdiği dönemden beri kilo sorunu vardı,uzun bir süredir tecrübeli bir diyetisyen aramaktaydım bir dostumun tavsiyesi ile diyetisyen selma turan ile tanıştık pozitif enerjisi ve zerafeti mesleği ile ilgili bilgisine hakim oluşu ile oğlumu ve beni kendisine hayran bıraktı oğlum ilk randevusunda yapılan ölçümlerde 89.5 kilo ile obezite sınırında idi,bir ay gibi kısa bir sürede Selma hanımın verdiği diyet programı ile 7.5 kilo vererek inanılmaz bir şekilde zayıfladı. şu anda halen diyetine devam ediyor vermeyi hedeflediği, birkaç kilo daha var . kendisine oğlum ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
17.08.2009

Fatma Karamanlı :ben 28 yaşında 2 çocuk annesiyim ve genetik olarak kilo problemi yaşıyordum ve selma hanımla tavsiye üzerine tanıştım .ve bu durumdanda çok mutluyum,çünkü selma hanım çok anlayışlı ve yapmış olduğu programla beni eski kiloma ve sağlıma kavuşturdu.ve burdan herkese selma hanımla tanışmasını tavsiye ediyorum,çok anlayışl,yardımcı olmayı seven güler yüzlü ve insana iyi sonuçlar kazandıran biri .sevgili selma hanım iyiki varsın ve iyiki tanıdım sizi. beni hayatla barıştırdığınız için teşekkür ederim.herzaman o güzel yüzünüzden gülücük eksik olmasın sizi çok ama çok seven hastanız fatma karamanlı.......:))
23.02.2009

Meral Erler :diyetisyen Selma Turan Hanım ile tanışmam inanın düşüncelerimde önemli degişikliklere sebep oldu. çocuklugumdan beri bazen kendi kendime bazen de profesyonel yardım alarak diyet yaparım. Zaman zaman da başarılı olup iyi kilolar verdigim de olmuştur. Ama hiç birinde bu kadar kolay bu kadar aç kalmadan bu kadar zorlanmadan kilo vermemiştim. Selma Turan hanımla ilk tanışmamda bana söylediklerine pek inanamamıştım. "Sizi aç bırakmadan zayıflatacagım " dediginde ne yalan söyleyeyim içimden gülmüştüm. Çünki önceki tecrübelerimden aç kalmadan zayıflamanın imkansız oldugunu biliyordum. Ama şimdi Selma hanıma başta inanmadıgım için kendime gülüyorum. 3aydır Selma Turan Hanım'ın yardımıyla diyetteyim ve gerçekten aç kalmadan 17 kg verdim ve vermeyede devam edecegime inanıyorum. Keşke yıllar önce kendisiyle tanışmış olsaydım .Selma Hanıma, sakin kendinden emin davranışları güler yüzü ve tatlı dili ile beni müthiş motive ettigi için binlerce teşekkür ediyorum.Ve kilo proplemi olan herkese gönülden tavsiye ediyorum.
23.12.2008

Adınız:
Yorumunuz:

Diyetisyen Selma Turan Hakkında

Diyetisyen Selma Turan, Diyetisyen branşında İSTANBUL ilimizde hastalarına hizmet vermektedir. mezunudur.

Diğer Doktorlar