Diyetisyen Özlem Sert Aydın

Branş:Beslenme ve Diyetetik
Web Site:ozlemsert.com
Ofis Adı:Diyetisyen Özlem Sert Aydın
Ofis Telefon:0(312) 285 85 13
Ofis Adresi:Mustafa Kemal Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Tepe Prime C Blok/57, Dumlupınar Bulvarı No:266, 06530 Çankaya/Ankara

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Sukran :Mrh doktor hanim benim boyum 1 74kilo 58 59 arasi gobek sirunum var 4 yil once bir dogum yaptim hamile oncesindede vardi zaten bir turlu gitmiyo bir oneriniz olabilirmi acaba
10.06.2013

Adınız:
Yorumunuz:

Diyetisyen Özlem Sert Aydın Hakkında

www.ozlemsert.com

2000 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Teknolojisi, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Doğum ağırlığı ve doğum boyu ile kardiyovasküler hastalıklar arasındaki ilişki” konulu teziyle mezun oldu.

2003-2006 yıllarında Taylan Kumeli Sağlıklı Beslenme Merkezi, 2006 itibariyle çeşitli sağlık ve güzellik merkezlerinde çalıştı.

Kendisi; diyabet, tansiyon, troid, kalp-damar hastalıkları, kanser ve metabolik sendromda beslenme, çocuk ve adolesan beslenmesi, hamilelik, gebelik ve menopozda beslenme bölümleri ile ilgili araştırmaları takip etmekte ve hizmet vermektedir.

Türkiye Diyetisyenler Derneği, ADA (American Dietetic Association) ve
AODA (American Overseas Dietetic Association) üyesi olan Özlem Sert bugüne dek pek çok gazete, dergi ve internet sitelerinde yazıları yayınlanmış, televizyon, radyo programlarına ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır.

Milliyet.com.tr sağlık köşe yazarıdır.

2006 yılında Taylan Kümeli ile birlikte “Bebeklikten Ergenliğe Sağlıklı Beslenme Rehberi” kitabını yayinlamistir.

www.ozlemsert.com

Diğer Doktorlar