Diyetisyen M.Turgay Köse

Branş:Beslenme ve Diyetetik
Web Site:http://turgaykose.com
Ofis Adı:Sianji Well - Being Resort
Ofis Telefon:0(252) 382 82 17
Ofis Adresi:Peksimet Köyü, Kadıkalesi Mevkii 48960 Turgutreis – Bodrum / MUĞLA

Hakkında Yapılan Yorumlar (7)

Yasemin Arıkan : Turgay Bey Teşekkürler! 8 aylık kızım artık anne sütüyle doymuyor.Kızımı ne ile besleyeceğimi araştırırken en ciddi ve düzenli yazılmış yazınıza rastladım.Aldığım bilgileri mutlaka uygulayacağım.
9.09.2009

Miray Can :doktor bey merhaba bende çalışan bir bayanım.ve masa başında işim genelde.benimm göbek bölgemdee bıraz kılom var nasıl verebilirim.bana evde ve iş yerinde yapabilecegimm bir diyet programı verebilirmisiniz?şimdiden teşekkürler
1.09.2009

Tülay Pişkin :2 aylık bebegim var mama veriyorum anne sütü almadı kilosu 5 600 gr normalmı kilosu hangi mamadan vermeliyim tş ederim
17.06.2009

Gizem Pepe :gercekten durusunuz insana güven veriyor yakın olsaydınız sizinle zayıflamak isterdim bende yıllardır kilo problemiyle ugrasıyor kilo veremiyorum sizinle tedavi olmak isterdim iyi günler
11.03.2009

Doktorun Cevabı:


Senem Kor :kendisini çok iyi tanımıyorum fakat güleryüzü,yaklaşımı,doktor hasta değilde arkadaş gibi davranması zaten kendisine güvenmemizde en önemli etken.inanmak başarmanın yarısıdır..kendisine inandıktan sonra en iyi sonucu alacağınıza emin olun.
7.01.2009

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
Adınız:
Yorumunuz:

Diyetisyen M.Turgay Köse Hakkında

Uzman Diyetisyen Turgay KÖSE

1977 İstanbul doğumlu Köse, ilk ve ortaöğrenimini aynı şehirde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu. Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda yedek subay diyetisyen olarak askerlik görevini tamamladı. Sonrasında Florence Nightingale Hastanesi Diyabet, Obezite ve Metabolizma Hastalıkları Merkezi bünyesinde diyetisyen olarak çalıştı. 2004 yılında HacettepeÜniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans programını tamamlayarak “Toplu Beslenme Sistemleri Bilim Uzmanlığı” aldı.

Uzman Diyetisyen Turgay Köse kongre, sempozyum, fuar, seminer, radyo ve televizyon programlarında konuşmacı; çeşitli gazete, dergi ve web sayfalarında köşe yazarı olarak yer almaktadır. Uzman Diyetisyen M. Turgay Köse’nin beslenme alanındaki ilk kitabı “Beslenme ve Diyetetik” 2007’de piyasaya çıkmıştır.

Akik Lions Kulübü, Türkiye Diyetisyenler Derneği, Obezite Derneği ile Diyabet, Obezite ve Beslenme Derneği'ne üye olan Köse, hem bireysel hem de kurumsal anlamda beslenme danışmanlığı ve eğitimi çalışmalarını 2004 - 2011 yılları arasında kurucusu ve sahibi olduğu Etik Diyet Danışmanlık’ta sürdürmüştür. 2012 yılı itibariyle Sianji Well - Being Resort bünyesinde yönetici ve diyetisyen olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Diğer Doktorlar