Diyetisyen Aylin Yılmaz

Branş:Tüm Branşlar
Web Site:http://aktifbeslen.com
Ofis Adı:Aktif Beslenme ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Ofis Telefon:0(212) 219 22 49
Ofis Adresi:Sezai Selek Sk. No:18 Teşvikiye 34365 Şişli/İstanbul Türkiye

Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

Nesrin Akın :Merhaba tlfla size ulaşamadım paket programlarınızın fiatı nedir kızım garanti bankası genel müdürlüğünde sizden çok bahsetti bilgi verirseniz sevinirim tşk ederim.
26.02.2014

Adınız:
Yorumunuz:

Diyetisyen Aylin Yılmaz Hakkında

Aylin YILMAZ Kimdir?

1979 yılında Silistra'da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İstanbul, Çamlıca Kız Lisesinde derece ile tamamladıktan sonra,  Ankara Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde okudu.  Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Biyokimya Bölümü Yüksek Lisans Programına devam ediyor. Meslek hayatına ilk olarak V.K.V Amerikan Hastanesinde başlayan Yılmaz, daha sonraki yıllarda özel bir danışmanlık firmasında çeşitli alanlarda Özel Kurumlara Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmetini verdi.

Haziran 2007'den bu yana,  ''A.Y. BESLENME & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ  '' firmasının kurucusu ve genel koordinatörüdür.  Kısa sürede edindiği deneyim ve yurtdışı danışmanlık firmalarının vermiş olduğu hizmetleri yakından takip ederek özellikle Türkiye'de gerçekleştirilmemiş bir ilke imza attı.

Son iki yıl içinde Bankacılık Sektöründe ‘Beslenme Uzmanınız Yanınızda’ projesini başlatarak banka çalışanlarında 1000’e aşkın  kişiye ulaşarak Sağlıklı ve Düzenli Beslenme Programaları uygulamalarını, ve sağlıklı kilo aralığında kalmalarını sağladı. Ayrıca özel Muayehanesinde (Nişantaşı –İstanbul) hizmet vermeye devam ediyor. 

 

A.Y. BESLENME & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ  

  •  

Diğer Doktorlar